O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Odstraňovač starých nátěrů, laků a graffiti
CP Remover - charakteristika produktu

CP Remover účinně rozpouští a odstraňuje vrstvy nátěrů, laků a grafitti na bázi silikátu, oleje, vosku, glyceroftalátu, olova a zinku (běloby), minia (suřík), barev a ochranných nátěrů na dřevo (Xyladecor, Xylophene).

Použití: Je určen na minerální povrchy - vápenné omítky, beton, přírodní i umělý kámen, cihly, keramiku; dřevo, železo, ocel, sklo a většinu umělých hmot. Je vhodný i do interiéru a na horké povrchy - neuvolňují se škodlivé výpary.

Odstraňovač CP Remover nepoužívejte na dýhované dřevo, intarzovaný nábytek, hliník (aj. lehké kovy).

CP Removergelovou konzistenci, která umožňuje snadnou aplikaci a dlouhodobé působení i na svislých plochách. Vrstva gelu odstraňovaný nátěr rozvolní a přemění jej ve hmotu, která je ředitelná vodou. Jedna aplikace gelového přípravku dokáže odstranit i několik vrstev nátěru naráz.

Vlastnosti: Bezředidlový gel na vodní bázi, obsahuje hydroxid. Je nehořlavý, netoxický, neobsahuje organická rozpouštědla, vodou ředitelný

Návod na použití CP Remover:

Při manipulaci s přípravkem je nezbytné používat ochranné brýle a rukavice - je leptavý.

Příprava povrchu: Před použitím proveďte test čističe - aplikací odstraňovače na malém skrytém místě povrchu, který má být ošetřen a na základě výsledků zvolte postup a dobu působení. Před aplikací odstraňte mechanicky (kartáčem) hrubé nečistoty z povrchu. Aplikujte na suchý povrch. Přípravek před použitím dobře promíchejte.

Teplota při aplikaci: od +5°C do +50°C

Spotřeba: 0,5 - 2 kg/m2 podle typu, stáří a tloušťky vrstvy odstraňovaného nátěru, přesnou spotřebu doporučujeme stanovit zkouškou na konkrétním povrchu

Doba působení: 30 minut až několik hodin (i 48 hodin) na základě provedeného testu na skrytém místě.

Aplikace: Nanášejte rovnoměrně po ploše umělým štětcem (přírodní vlákna přípravek rozloží). Nechte působit až do úplného rozvolnění a odlepení nátěru (30 minut až několik hodin) podle typu, stáří a tloušťky nátěru). Při odstraňování silných vrstev nátěru a delší době působení se doporučuje navlhčit nanesenou vrstvu gelu vodou - prodlouží se působení přípravku. Rozvolněnou vrstvu nátěru odstraňte špachtlí, kartáčem, proudem vody nebo tlakovou vodou. Po úplném odstranění nátěru ještě jednou dokonale opláchněte povrch vodou, abyste odstranili poslední zbytky bazických složek. Odstraňovač starých nátěrů CP Remover CP Remover nepůsobí na zpolymerizované syntetické pryskyřice - polyuretan, epoxy, polyester, leštidla na parkety. Na některých druzích dřeva (dub, buk) přípravek způsobuje změnu zabarvení. Vzhledem k různorodosti aplikace odstraňovače má výše uvedený návod pouze doporučující charakter.

 

Balení odstraňovače barev a graffiti CP Remover:

 

Odstraňovač starých nátěrů a laků - bezpečnostní listbezpečnostní list CP Remover

Odstraňovač starých nátěrů a laků - datový listdatový list CP Remover

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist